Flexi statívy

Flexi statív je špeciálny typ statívu, ktorý sa používa na podporu fotoaparátov alebo videokamier. Flexi statív sa odlišuje od bežných statívov tým, že má pružné nohy, ktoré sa dajú ohnúť a zafixovať do rôznych tvarov a pozícií. Toto umožňuje fotografovi alebo videoréžisérovi zachytiť zábery z rôznych uhlov a z pozícií, ktoré by inak boli ťažko dostupné. Flexi statív sa často používa v športových alebo dokumentárnych fotografiách, aby sa zabezpečila väčšia flexibilita a schopnosť pracovať v rôznych prostrediach. Flexi statív môžete použiť:

  1. Pri fotografovaní z nízkych uhlov: Flexi statív vám umožní zachytiť zábery z nízkych uhlov, čo je užitočné napríklad pri fotografovaní krajiny alebo architektúry.

  2. Pri fotografovaní z vysokých uhlov: Flexi statív vám umožní aj fotografovať z vysokých uhlov, čo je užitočné napríklad pri fotografovaní detailov budov alebo pri panorámach.

  3. Pri fotografovaní v športových podmienkach: Flexi statív vám umožní fotografovať z rôznych pozícií a uhlov aj v športových podmienkach, čo je užitočné napríklad pri fotografovaní športovc

Najpredávanejšie

7356 darcekova poukazka cvaknito sk 50
 
50 €
Flexi statív S pre mobily/ fotoaparáty / GoPro
 
10 €
2 položiek celkom
Flexi statív S pre mobily/ fotoaparáty / GoPro
10 €
Kód: 999