O nás, o Cvaknito

Asi by ste v tomto článku niečo ako "sme mladá dynamická firma, sme startup, sme rýchlo rastúca firma" a pod. Nie :) Sme shop, ktorého baví robiť zákazníkom radosť. Naozaj je to pre nás fantastický pocit, keď nám napíšete: Ráno som objednala kruhové svetlo a ďaľší deň ráno mi ho už kuriér doniesol. Som veľmi spokojná s obchodom a odporúčam ho.

Áno, takéto texty nám robia radosť. A už skoro 1200 recenzií nájdete na našom webe tu. Prípadne ak ste Heureka-pozitiv, tak skoro 250 recenzií na Cvaknito nájdete tu na Heureke. 

Od doby, keď nám prišla prvá recenzia už prešiel nejaký ten piatok a aj náš shop vyzeral pred pár rokmi trochu ináč. Začínali sme len trvalými svetlami a sadami trvalých svetiel. Prvý mesiac sme mali len 15 produktov na webe :) K dnešnému dňu ich je viac ako 4000, v 280 rôznych kategóriách. V rámci štúdiového vybavenia máme najširšiu ponuku produktov na Slovensku.

O to, aby všetko išlo hladko (áno, nie stále to tak ide ako by sme chceli :)), sa staráme dokopy traja-štyria ľudia. V závisosti od ročného obdobia a aký je smer vetra :). Srandujeme. Ale vážne je nás 3-4, čiže sme pomerne malí team, ale s veľkým srdcom ♥️

V súčasnej dobe fungujeme len ako eshop s odberným miestom. Nikdy nebol náš plán a ani teraz s odstupom času nieje, aby sme sa stali kamennou prevádzkou. Razíme si vlastnú cestu v internetoch a veríme, že skôr či neskôr sa staneme jednotkou na slovenskom trhu. To je náš cieľ .

Ako vidíte, snažíme sa to brať s ľahkosťou a humorom, aj keď aj my máme svoje dni. Niesme neomylný, a ani naše produkty niesu, preto ak by ste mali s produktom a či dodaním problémy, kľudne nám napíšte či zavolajte. Sme tu pre vás každý deň. Veru každý. Od 9-20:00 sme prakticky stále na telefóne či chate. Ak náhodou nestihneme, zavoláme Vám späť. Čestné pionierske ✋

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie