O nás, o Cvaknito

Asi by ste v tomto článku niečo ako "sme mladá dynamická firma, sme startup, sme rýchlo rastúca firma" a pod. Nie :) Sme shop, ktorého baví robiť zákazníkom radosť. Naozaj je to pre nás fantastický pocit, keď nám napíšete: Ráno som objednala kruhové svetlo a ďaľší deň ráno mi ho už kuriér doniesol. Som veľmi spokojná s obchodom a odporúčam ho.

Áno, takéto texty nám robia radosť. A už skoro 1200 recenzií nájdete na našom webe tu. Prípadne ak ste Heureka-pozitiv, tak skoro 250 recenzií na Cvaknito nájdete tu na Heureke. 

Od doby, keď nám prišla prvá recenzia už prešiel nejaký ten piatok a aj náš shop vyzeral pred pár rokmi trochu ináč. Začínali sme len trvalými svetlami a sadami trvalých svetiel. Prvý mesiac sme mali len 15 produktov na webe :) K dnešnému dňu ich je viac ako 4000, v 280 rôznych kategóriách. V rámci štúdiového vybavenia máme najširšiu ponuku produktov na Slovensku.

O to, aby všetko išlo hladko (áno, nie stále to tak ide ako by sme chceli :)), sa staráme dokopy traja-štyria ľudia. V závisosti od ročného obdobia a aký je smer vetra :). Srandujeme. Ale vážne je nás 3-4, čiže sme pomerne malí team, ale s veľkým srdcom ♥️

V súčasnej dobe fungujeme len ako eshop s odberným miestom. Nikdy nebol náš plán a ani teraz s odstupom času nieje, aby sme sa stali kamennou prevádzkou. Razíme si vlastnú cestu v internetoch a veríme, že skôr či neskôr sa staneme jednotkou na slovenskom trhu. To je náš cieľ .

Ako vidíte, snažíme sa to brať s ľahkosťou a humorom, aj keď aj my máme svoje dni. Niesme neomylný, a ani naše produkty niesu, preto ak by ste mali s produktom a či dodaním problémy, kľudne nám napíšte či zavolajte. Sme tu pre vás každý deň. Veru každý. Od 9-20:00 sme prakticky stále na telefóne či chate. Ak náhodou nestihneme, zavoláme Vám späť. Čestné pionierske ✋