ROZHOVOR: Pokiaľ niekto točí videá, mejkapy, tak sa bez ringligtu nezaobíde...

Dobrý deň, dnes sme si pre Vás pripravili nový článok s účastničkou Miss Slovensko Ester Porubcovou. Ester nás pár mesiacov dozadu oslovila ohľadom spolupráce na kruhové svetlo. Prvý dojem nesklamal, splupráca funguje na výbornu, preto sme jej podhodili pár otázok o ringligte a celkovo o jej živote :) Dole nájdete celý rozhovor:

 

Ester Porubcová s kruhovým svetlomDobrý deň, na úvod nám prezraďte niečo o sebe. Čo robíte, čím sa živíte, kde žijete ? Možno nejakú zaujímavosť :)

Dobrý deň, som Ester Porubcová a ani neviem, ako by som sa mala popravde špecifikovať, asi iba ako mladé dievča ktoré sa hľadá v živote :) Bývala som 2 roky v Bratislave a teraz som sa na jednu nohu odsťahovala do Žiliny odkiaľ som a kde máme rodinnú firmu v ktorej som začala pracovať. Do Bratislavy sa ale stále často vraciam a trávim tam víkendy, mám to tam rada a cítim sa tam doma.

Zaujímavosť? :) Neviem teda, či je to zaujímavé haha ale tento rok som sa zúčastnila súťaže Miss Slovensko čo bola super jazda a tým som si aj začala rozbiehať môj instagram.

 

A ako ste sa dostali k našej firme Cvaknito ? Bolo to cez kruhové svetlo, reklamu, alebo nás niekto odporučil ?

Vašu firmu som zachytila na instagrame, keď som videla mladú mikro influencerku propagovať vaše svetlá, ja som o ringliglighte rozmýšľala už dlhšiu dobu, pretože som mala prácu v ktorej som si nemohla dovoliť počas dňa robiť fotky a večer po tme už to nebolo možné.

 

Ako vieme, máte od nás práve ringling, ste s ním spokojná ? Ako často ho používate ?

Som s ním úplne že najspokojnejšia, doniesla som si ho do kancelárie a mám pri ňom 2 metrové zrkadlo takže mám ideálny priestor na fotenie seba alebo hocičoho iného.

 

Je niečo, čo sa Vám špeciálne na tom svetla páči, alebo nebodaj nepáči ? :)

Áno, páči sa mi možnosť nastavenia intenzity, a že naozaj pokiaľ svetlo zapnem na najvyššiu tak musím až zatvoriť oči z toho jasu haha :)

 

Úprimne - môže kruhové svetlo zväčšiť príliv sledovateľov, na základe lepších fotiek ? Alebo na kvalite fotiek až tak nezáleží ?

Myslím si že určite záleží na kvalite fotiek, a naozaj pokiaľ niekto nemá čas v týždni fotiť počas dňa tak je to jediné rozumné riešenie, alebo pokiaľ niekto točí videá, mejkapy a podobne tak sa bez toho nezaobíde.

 

Propagujete na profile toho viac ? Ak áno, ako na to Vaši sledovatelia reagujú ?Ester porubcová rozhovor pre Cvaknito o kruhových svetlách

Často mi kamaráti píšu a robia si z toho srandu a spoločne sa zabavíme, ale musím povedať, čo ja stále hovorím a opakujem, že mám jedno veľké šťastie, mňa sledujú samí inteligentní ľudia a nikto nemá potrebu na profile ma urážať a naozaj sa stretávam s negatívnymi komentármi či správami raritne. Ja si to veľmi vážim a cením a aj to vždy dám najavo, moju instagram komunitu mám ako virtuálnu rodinku :)

 

A ozaj. Akú veľkú máte základňu sledovateľov ?

Teraz je to okolo 14 tisíc, ono to vždy skáče hore dole podľa toho ako instagram vymazáva a triedi používateľov, som veľmi rada za každého čo ma sleduje a hlavne za to, že sú všetci ku mne milí.

 

Je niečo, čo na plánujete do budúcna a čo by ste chceli naším čitateľom povedať ? Alebo to je tajomstvo ? :)

Fuuu plánujem áno ale nechám si to naozaj pre seba, aby som náhodou niečo nezariekla :) Vaše svetlo mi v tom ale taktiež bude nápomocné, však uvidíte.

 

Posledná otázka. Čo by ste odkázali niekomu, kto teraz číta tento článok a chce sa plnou parou pustiť do budovania sociálnej siete? Poraďte jednu vec :)

Netreba sa zamýšľať a stresovať nad tým, či sa niekomu Váš kontent bude páčiť, to je podľa mňa najväčšia brzda úspechu, že sa ľudia hanbia.

 

Ďakujeme krásne za rozhovor :) Ak by ste chceli byť novým followerom či followerkou, nech sa páči, Instagram Ester Porubcovej. Ak by ste mali aj Vy záujem o spoluprácu, tu nájdete viac info.

 

PS: Svetlo, ktoré používa Ester je tento ringlight :)

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie