Sady kruhových svetiel

Najpredávanejšie

Sada kruhové LED svetlo 60W + statív
ZADARMOZADARMO 199 € –15 %
Sada kruhové LED svetlo 60W + statív
Skladom u dodávateľa
Kód: 9466
Pôvodne: 199 €  (–15 %)
169 €
53cm 200cm
149 € –20 %
Sada LED svetlo 53cm + statív
✘ Momentálne nedostupné
Kód: 11843
Pôvodne: 149 €  (–20 %)
119 €
9 položiek celkom

V tejto kategórií najdete KOMPLET sady kruhových svetiel. Čo to znamená v praxi ? Iba to, že sada obsahuje všetko čo potrebujete na kvalitné nasvietenie fotografie či videa. Väčšina sád obsahuje samotné kruhové svetlo, držiak na mobil, guľovú hlavu, tašku a statív. Jedine, čo žiadna sada kruhových svetiel neobsahuje je diaľkové ovládania na mobil či na fotoaparát. Dobrá vec. Odporúčame si dokúpiť.

#showmore#

Ak by ste ale napríklad mali ringlight na batérie a nestačili by Vám tie v balení, všetky batérie, všetky kruhové svetlá majú tzv. Sony NP-F batérie. Čím väčšie číslo za F, napr. NP-F750, tým väčšia kapacita = výdrž batérie. Všetky batérie + nabíjačky tohto tipu nájdete v samotnej kategórií NP-F.

Ak by ste zase chceli upevniť ringliht na stôl môžete použiť tento kvalitný držiak alebo tento štipec. Môžete tak spraviť napr. ak by ste chceli svetlo použiť na videá, streamy alebo video hovor. Nestáva sa to často, ale ak by Vám vypovedala taška nájdete ich tu. V každom prípade väčšina balení kruhových svetiel obsahuje tašky. Menšie svetlá (všetky na USB) tašky neobsahujú.

Ako posledná vec, na ktorú sa náš často pýtate je kvalitný držiak na mobil. Za nás má najlepší pomer cena/kvalita práve tento držiak na mobil. Viete ho polohovať, čiže mobil si viete otočiť do všetkých uhlov, či už vodorovne alebo zvisle. Za nás určite odporúčame. A žiarovky...tie ak by sa stala taká vec, že pukne alebo sa rozbije potom treba zablúdiť medzi kategóriu žiarovky na kruhové svetlá.