Spolupráca influcenceri

Spolupracáca s Cvaknito

Veľa ľudí nám píše, že by chceli spolupracovať, či ponúkame spoluprácu, za akých podmienok atď. Tu sa dozviete všetko, čo by ste chceli alebo potrebovali vedieť o spolupráci. Tu sa budeme baviť o bartrovej spolupráci, čiže napr. Vaša propagáca nášho produktu, za náš produkt. Ak by ste chceli propagovať celý web alebo konkrétne produkty, aby dlhodobo prinášali financie, mrknite na Affiliate spoluprácu. 

Inač povedané - ak máte blog, magazín alebo niečo podobné, určite odporúčame Affiliate spoluprácu. Ak máte veľký počet followerov na Instagrame, Facebooku, odporúčame barter. 

Čo to je veľký počet followerov ?

Za veľký počet fanúšikov na Instagrame berieme aspoň 5000. Ak máte aspoň 5000 a máte záujem spolupracovať, kľudne nám napíšte. Na Youtube či Facebooku to je už potom viac individuálne a skôr sledujeme dosah ako počet sledovateľov.

Čo Vám mám napísať ?

Ak ste sa rozhodli pre spoluprácu s nami, sme radi :) Napíšte nám na info@cvaknito.sk s predmetom "spolupráca". A čo napísať ? Niečo osobné. Nemusíte nič špeciálne upravené, "nastajlované"...stačí ak nám napíšete niečo od ♥️. Niečo úprimné, niečo krátke, niečo výstižné. Prípadne v skratkosti Váš príbeh a tak :)

V ďalšom rade Vás poprosíme o štatistiky profilu. Aký máte dosah, publikum atď. + samozrejme odkaz na profil kde by ste produkt chcel či chcela propagovať. 

A samozrejme v neposlednom rade nám pošlite prosím aj produkt o ktorý máte záujem. Úprimne - najlepšie a najkvalitnejšie obojstranné spolupráce sa nám osvedčili, ktoré začali v málom a postupne sme posielali a posielali viac produktov a spoluprácu predlžovali :)

Spolupracovali sme napríklad s: @kdebolotambolo, @veronika.rajek, @tinahederova, @kamzakrasou, @rajnovamakeup, @widthscope

Ak chcete byť ďalší či ďalšia, kľudne nám napíš, pošli fax či holuba :)

Zhrnutie:

  • Máš viac ako 5000 follow na Instagrame. FB, Youtube podľa dosahuj
  • Pošli meil na info@cvaknito.sk s predmetom "spolupráca"
  • Povedz nám svoju predstavu od ♥️
  • Prihoď štatistiky profilu
  • Pridaj link na produkt, ktorý by si chcel/a
  • Toť sio :) Odpíšeme. Stále ✍️