Batérie ku kruhovým svetlám

Najpredávanejšie

6 položiek celkom

V tejto kategórií nájdete všetky batérie ku kruhovým svetlám. A v podstate aj ku LED svetlám. Všetky kruhové svetlá ale fungujú na batériach tzv.  Sony NP-F. Číslo za tým napr. NP-F550 je číslo, ktoré symbolizuje kapacitu batérie. V závislosti od dodávateľa sa ale môžu líšiť napr. NP-F550, NP-F560, NP-F570 sú všetky tie isté batérie. Rozdiel bude len v značke. A samozrejme každá značka má trošku rozdiel v kapacite.

#showmore#

Kapacita, môžeme laicky povedať, že je výdrž batérie. Čím vyššia kapacita batérie, tým väčšia výdrž batérie. Nedá sa ale presne určiť, koľko bude svietiť svetlo s batériou, ktorá má kapacitu napr. 2000mAh. Závisieť to bude, či svetlo máte nastavené na 100%, či je vonku zima, teplo, alebo ideálne izbové podmienky.

Aby ste sa nezamotali, všeobecne platí, že batérie NP-F550 majú cca 3x menšiu kapacitu ako NP-F970. Strednú výdrž majú batérie NP-F970-ky. Do väčšiny kruhových svetiel idú 2 batérie. Na záver nazabudnite na nabíjačku. Ak budete kupovať viac ako 1 batériu, odporúčame kúpiť duálnu nabíjačku - naraz nabije 2 batérie.