Redukčný krúžok pre systém COKIN P 58 mm

Kód: 8559
Neohodnotené
Značka: TGstudio
7 € 5,83 € bez DPH
Ozvite sa nám a dostupnosť vám preveríme
Možnosti doručenia
  • Pre jednoduché použitie filtrov
  • Plochá konštrukcia

Detailné informácie

Po-Pia 8 - 2200 So-Ne 9 - 2200 4 3

 

Podrobný popis

Redukčný krúžok s priemerom 58 mm je vyrobený z ľahkého hliníka s galvanickým zafarbením. Je pevný a používaním sa nerozpadne a ani inak neznehodnotí. Po namontovaní držiaka sa nevytvoria žiadne medzery - celok je pevný a bezpečný, čo umožňuje rýchle a jednoduché používanie filtrov.

Redukčný krúžok, bez ohľadu na priemer má plochú konštrukciu. Vhodný aj na prepravu -  je možné ho skladovať v štandardnom puzdre, v ktorom sú uložené filtre.

UPOZORNENIE: Cena je uvedená za 1 ks redukčného krúžku s priemerom 58 mm.

SYSTÉM COKIN P

Redukčný krúžok je jedným z troch elementov, ktoré tvoria základ populárneho systému Cokin P. Redukčný krúžok má závit, ktorý ho umožňuje naskrutkovať / nasadiť na objektív (funguje na rovnakom princípe ako filter so závitom). Následne sa na tento redukčný krúžok nasadí držiak, ktorý je jadrom systému Cokin P a umožňuje použitie ďalšieho príslušenstva.

Systém Cokin P môžno ukončiť univerzálnym filtrom, ktorý je vhodný pre takmer akýkoľvek objektív. Jedinou premennou je práve redukčný krúžok, ktorý musí byť vhodný pre príslušný objektív (priemer predného objektívu). Všetko ostatné príslušenstvo je univerzálne. Je možné použiť rôzne filtre - sivé, farebné alebo polarizované - môžu byť použité na rôznych objektívoch.

Dodatočné parametre

Kategória: Redukčné krúžky na filtre
Záruka: 2 roky
Priemer filtra: 58mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: