Mušelínové pozadie 3x6 m, strakaté bledo hnedé

Kód: 9451
1 hodnotenie
Značka: MASSA
72 € 60 € bez DPH
✔ Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Možnosti doručenia
  • Váha: 120 mg / m2
  • Pestrá pigmentácia

Detailné informácie

Po-Pia 8 - 2200 So-Ne 9 - 2200 4 3

 

Podrobný popis

Mušelínové pozadie je kvalitné bavlnené pozadie, ktoré je veľmi odolné pri používaní. Jeho rozmery sú 3 x 6 m. Štruktúra pozadia je matná, čo znamená, že na fotografiách nie sú vidieť žiadne odrazy. Má vysokú hmotnosť až 120 mg / m2

Mušelínové pozadia sa používajú v profesionálnom fotografickom štúdiu, ale rovnako využiteľné sú aj v domácom ateliéri. Tieto fotopozadia sú charakteristické pestrosťou a najmä nepravidelnou pigmentáciou. Sú ideálne pre kreatívne fotografovanie. Profesionálny fotograf, ale aj nováčik či amatér vďaka týmto pozadiam dokáže oveľa efektívnejšie vytvárať kreatívne fotografie.

Pri používaní mušelínového pozadia môžete získať širokú škálu odtieňov, sýtosť i kontrast. Konečné efekty závisia od podmienok osvetlenia a nastavení vyváženia bielej vo fotoaparáte. Ďalšie farebné efekty sa dosiahnu pri práci v prítomnosti okolitého svetla (denné svetlo, teplé), trvalého svetla (fotografické žiarovky) alebo pri práci s fotografickými bleskami (externé blesky alebo štúdiové blesky). V závislosti na vašom vkuse môžete zdôrazniť kontrast alebo textúru pozadia. Možnosti sú skutočne nekonečné!

POZNÁMKA: Nečistite agresívnymi chemikáliami, ktoré obsahujú rozpúšťadlá a bielidlá. Odporúča sa prať pri teplote vody do 30 stupňov.

CHARAKTERISTIKA:

  • veľmi kvalitné bavlnené pozadie (z mušelínu)
  • možnosť dosiahnuť neobvyklé účinky
  • vhodné pre domáce štúdiá i profesionálne ateliéry
  • nepravidelná pigmentácia je vynikajúca pre tvorivý efekt
  • mušelínové pozadie je veľmi odolné pri používaní
  • matnosť pozadia zabezpečí, aby na fotografiách neboli žiadne odrazy
  • pozadie je vhodné aj na zavesenie

 
POZOR!

Každé mušelínové pozadie je jedinečné. V závislosti od nastavení monitora sa skutočné farby a vzory fotopozadia môžu mierne líšiť od farieb, ktoré sú viditeľné na obrázkoch

Dodatočné parametre

Kategória: Textílne pozadia
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: