Softbox 60x60cm s voštinou, úchyt Bowens

Kód: 6915
1 hodnotenie
Značka: TGstudio
€39 €32,50 bez DPH
✔ Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
4.12.2023
Možnosti doručenia
  • Rozmery: 60 cm x 60 cm
  • Hĺbka: cca 45 cm
  • Voštinová mriežka: 5 cm x 5 cm x 3 cm

Detailné informácie

Po-Pia 8 - 2200 So-Ne 9 - 2200 4 3

 

Podrobný popis

Svetlo s vysokým výkonom je zo štúdiových bleskov vyžarované malým povrchom. Výsledkom je ostro osvetlená scéna s ostrými tieňmi, ktoré sú zreteľne odrezané. Presunom a stlačením svetla sa mení iba intenzita svetla, spôsob jeho šírenia zostáva nezmenený. Jediným efektívnym riešením je zvýšenie plochy, čo umožní softbox.

Tento softbox má kovový adaptér, ktorý slúži na uchytenie a ten umožňuje bezpečnú a stabilnú montáž pre väčšinu svetiel dostupných na trhu. (Vrátane svetiel BOWENS, svetiel Fighter, FOTOKING, STEINER, Vistar, Quantuum; POWERLUX, svetlá série K: CY200K, CY300K, CY400K, CY500K, CY600K)

Softbox má rozmery 60 cm x 60 cm a z vonkajšej strany je čiernej matnej farby, z vnútornej strany je potiahnutý strieborným materiálom -  svetlo je rovnomerne rozmiestnené už vo vnútri softboxu, takže celý povrch predného difúzora si zachováva rovnaký výkon, bez vplyvu oslabenia intenzity ako vzdialenosť od stredu k okrajom difúzora.

Voštinová mriežka (nazývaná i voština) umožňuje veľmi presnú orientáciu svetla. Softbox má na oboch stranách odnímateľné prvky, vďaka ktorým ho môžete voľne vetrať .

Konštrukcia softboxu je kompaktná (hustá), neprepúšťa svetlo. Vysoká kvalita materiálov, z ktorých je softbox vyrobený zaručuje trvanlivosť po dobu niekoľkých rokov. Okrem toho obsahuje aj vnútorný difúzor, ktorý umožňuje ešte lepší rozptyl svetla.

Rozbaľovanie softboxu je uľahčené vďaka konštrukcii - netvorí jeden celok s držiakom, naň sa natiahnú kovové, pružné tyče. Toto riešenie navyše umožňuje veľkú úsporu priestoru - softbox zaberá málo miesta a je veľmi mobilný.

CHARAKTERISTIKA:

  • Rozmery: 60 cm x 60 cm
  • Hĺbka: cca 45 cm
  • Rozsah otáčania adaptéra: 360 stupňov
  • Kovový adaptér Bowens
  • Voštinová mriežka: 5 cm x 5 cm x 3 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Softboxy pre zábleskové svetlá
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: