Softbox difúzor, prstencový 45 cm

Kód: 6553
Neohodnotené
Značka: TGstudio
60 € 50 € bez DPH
✔ Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Možnosti doručenia
  • Dokonalým riešením pre fotografov, ktorí chcú dosiahnuť efekt, ako pri použití prstenca
  • Svetlo z vnútornej strany sa ideálne rozptýli na povrchu kruhu

Detailné informácie

Po-Pia 8 - 2200 So-Ne 9 - 2200 4 3

 

Podrobný popis

Svetlo s vysokým výkonom zo štúdiových bleskov je vyžarované malým povrchom. Výsledkom je ostro osvetlené popredie s ostrými tieňmi, ktoré sú zreteľne odrezané. Presunom a stlačením sa mení iba intenzita svetla, spôsob jeho šírenia zostáva nezmenený. Jediným efektívnym riešením je zvýšenie plochy vyžarovania svetla - čo umožní softbox.

Difúzor je dokonalým riešením pre fotografov, ktorí chcú dosiahnuť efekt, ako pri použití prstenca. Svetlo z vnútornej strany sa ideálne rozptýli na povrchu kruhu. Tento typ softboxu je dokonalým riešením pre ľudí, ktorí sa podieľajú na produktovej fotografii. Zdôrazní siluetu modelu a vytvorí v očiach charakteristický blesk.

POUŽITIE:

V strede difúzora sa používa strieborná reflexná plocha, ktorá ideálne rozdeľuje svetlo vyžarované svetlom na difúzny povrch. Vďaka tomu bude svetlo rovnomerne rozložené v rámčeku, ktorý je fotografovaný. Softbox je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú pohodlné a dlhodobé používanie. Inštalácia difúzora je rýchla a veľmi jednoduchá. 

Dodatočné parametre

Kategória: Softboxy pre extérne blesky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: