Transparentný štúdiový dáždnik biely 110cm

Kód: 6249
1 hodnotenie
Značka: TGstudio
14 € 11,67 € bez DPH
✔ Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Možnosti doručenia
  • Priemer 110cm
  • Neupravuje farebnú teplotu svetla
  • Veľkosť po zložení: 74 cm

Detailné informácie

Po-Pia 8 - 2200 So-Ne 9 - 2200 4 3

 

Podrobný popis

Základný štúdiový dáždnik s priemerom 110cm - transparentný. Transparentný dáždnik neupravuje farebnú teplotu svetla. Vďaka difúznemu materiálu, z ktorého je dáždnik vyrobený, dochádza k zmäkčenie svetla, presvetleniu tieňov. Ateliérový dáždnik je používaný ako so štúdiovými či externými bleskami, tak je možné ho použiť s trvalými svetlami. Pri použití je zdroj svetla namierený do stredu štúdiového dáždnika a svetelné lúče sú rozptyľované pri difúzii. 

Fotografia na obrázku nižšie bola urobená so svetlom smerujúcim priamo, bez zmeny svetla. Náhrdelník bol správne vystavený, na pozadí však boli jasné, kontrastné svetlice a ostré tiene.

Fotografovanie bez použitia dáždnika

Na obrázku nižšie je náhrdelník fotografovaný s použitím transparentného dáždnika. Svetlo prešlo polopriepustnou bielou difúznou rovinou - stalo sa mäkšie, rovnomernejšie a menej kontrastné. Tiene pod náhrdelníkom boli rozptýlené a premenené na estetický odraz (náhrdelník je fotografovaný na akrylovej podložke).

Fotografovanie s použitím dáždnika


Štúdiové dáždniky sú základné a pre nenáročné použitie aj najpoužívanejšie pomôcky pre zmäkčenie a rozptýlenie svetla. Dáždnik je vyrobený z difúznej, priesvitnej látky.

Dodatočné parametre

Kategória: Dáždnik na fotenie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Farba: biely
Priemer dáždnika: 110cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: