Redukčný krúžok pre systém COKIN Z-PRO 72 mm

Kód: 8580
Neohodnotené
Značka: TGstudio
14 € 11,67 € bez DPH
Ozvite sa nám a dostupnosť vám preveríme
Možnosti doručenia
  • Materiál: z ľahkého hliníka
  • Pre jednoduché použitie filtrov

Detailné informácie

Po-Pia 8 - 2200 So-Ne 9 - 2200 4 3

 

Podrobný popis

Tento redukčný krúžok s priemerom 72 mm umožňuje nasadenie držiaka filtra Cokin Z-PRO do objektívu. Je vyrobený z ľahkého hliníka s galvanickým zafarbením. Je pevný a používaním sa nerozpadne a ani inak neznehodnotí. Po namontovaní držiaka sa nevytvoria žiadne medzery - celok je pevný a bezpečný, čo umožňuje rýchle a jednoduché používanie filtrov.

Redukčný krúžok je jedným z troch elementov, ktoré sú potrebné, ak chcete do objektívu pripevniť filter COKIN Z-PRO. Má závit, ktorý umožňuje zaskrutkovanie do objektívu. Na jeho vonkajšej strane je držiak - druhý prvok, ktorý umožňuje použitie tohto typu filtrov. Tento montážny systém umožní, že všetky filtre sú univerzálne - pre montáž na iné objektívy stačí kúpiť identický krúžok s príslušným priemerom.

POROVNANIE SYSTÉMOV COKIN P A COKIN Z-PRO

Narozdiel od populárneho systému Cokin P, systém Cokin Z-Pro ponúka viac možností pre profesionálov, filtre sú širšie (100 mm namiesto 84 mm), takže je možné ich použiť so všetkými fotoaparátmi, ktoré umožňujú inštaláciu filtra.

Systém Cokin P je obmedzený iba pre zrkadlovky. Cokin Z-Pro je vhodný pre stredné a veľké formáty zrkadloviek, ako aj pre televízne kamery.

Dodatočné parametre

Kategória: Redukčné krúžky na filtre
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: