Stabilizátor FeiyuTech WG2X pre športové kamery

Kód: FY0865
FREE doprava
Neohodnotené
Značka: FeiyuTech
185 € 154,17 € bez DPH
✘ Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
2.8.2024
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
  • Určené pre: GoPro Hero 5 / 6 / 7 / Session 
  • Manuálne nastavenie smeru 

Detailné informácie

Po-Pia 8 - 2200 So-Ne 9 - 2200 4 3

 

Podrobný popis

FeiyuTech WG2X je nová, ľahšia verzia známej a vysoko uznávanej značky na trhu s kamerovými stabilizátormi pre extrémne športy. Tento model je vybavený rozhraním Bluetooth. Wi-Fi umožňuje ovládať fotoaparát pomocou funkčných tlačidiel na kryte stabilizátora. Kompaktná konštrukcia zariadenia v spojení so systémom umožňuje inštaláciu zariadení GoPro kdekoľvek a umožňuje vytvárať zábery bez vibrácií a otrasov z neobvyklých perspektív, a to aj v najextrémnejších situáciách. 

Tri režimy stabilizácie 

Stabilizátor ponúka tri režimy stabilizácie, vlastnosti, ktoré vám umožňujú prispôsobiť jednotku aktuálnym potrebám. Inteligentné algoritmy a najnovšie antivibračné kefové motory poskytujú stabilitu, takže získate požadovaný účinok za všetkých podmienok.

Stabilizátor FeiyuTech WG2X ponúka 3 režimy:

  • Režim snímania - v tomto režime kamera plynulo sleduje otáčanie zariadenia, pričom si zachováva pevnú polohu vzhľadom na horizont
  • Režim uzamknutia - objektív fotoaparátu udržuje konštantný smer - otočenie všetkých osí je zablokované v požadovanej polohe
  • Režim sledovania - v tomto režime kamera plynulo sleduje rotačný pohyb stabilizátora a hore - dole

Prepínanie medzi režimami a funkciami zariadenia je veľmi rýchle a intuitívne - vykonáva sa pomocou troch funkčných tlačidiel na boku a na zadnej strane stabilizátora. Navyše tento model informuje o zvolenom režime a indikátore stavu nabitia batérie.

Autopanorama

Okrem troch základných prevádzkových režimov ponúka i funkciu autopanorama, v ktorej môžete naprogramovať rotáciu kamery medzi vybranými polohami. Programovateľný čas a rozsah pohybu umožňujú vytvárať úchvatné časové okruhy a panorámy.

Režim Selfie

Tento model stabilizátora taktiež ponúka možnosť plynule otočiť fotoaparát o 180 stupňov smerom k používateľovi. Táto funkcia je obľúbená najmä u vloggerov a cestujúcich, čo im umožní zaznamenávať svoje pripomienky počas natáčania videa bez toho, aby museli meniť nastavenia fotoaparátu. 

Manuálne nastavenie smeru 

Pozoruhodná vlastnosť - manuálne nastavenie smeru, v ktorom môže užívateľ manuálne vynútiť polohu kamery, bez toho, aby musel používať aplikáciu. 

Univerzálna montážna konzola 

FeiyuTech WG2X umožňuje jednoduchú inštaláciu fotoaparátov, ako je GoPro Hero 5 / 6 / 7 / Session a ďalšie podobné veľkosti. 

Mobilná aplikácia Feiyu ON a diaľkové ovládanie funkcií fotoaparátu 

Pre používateľov smartfónov so systémami Android a iOS pripravil výrobca špeciálnu mobilnú aplikáciu Feiyu ON. To vám umožní diaľkovo ovládať stabilizátor zo smartfónu a nastaviť parametre jeho práce, ktorá sa nachádza v záznamovom zariadení. Aplikácia tiež umožňuje pripojenie kamery pomocou Wi-Fi modulu. Preto môže užívateľ ovládať funkcie videokamery pomocou funkčných klávesov umiestnených na kardanovom kryte. 

Stabilizácia vo všetkých podmienkach

Vďaka svojej jedinečnej konštrukcii je možná odolnosť proti vlhkosti a striekaniu vody. Nízka hmotnosť umožňuje záves namontovať na miesta, ktoré boli predtým pre tento typ zariadenia nedostupné. 

Kompatibilita so statívmi, monopodami a inými montážnymi doplnkami pre štandardnú montáž 1/4" (samica) a použitie pripojeného adaptéra umožňuje použitie systému upevnenia GoPro. Získanie stabilného materiálu z kamery namontovanej na postroji, prilbe alebo kapote automobilu nebolo nikdy také ľahké.

Bezpečná preprava

Pohodlnú a bezpečnú prepravu s príslušenstvom zabezpečuje vystužený kufor, ktorý je súčasťou balenia. Zvyšuje pohodlie a umožňuje udržiavať poriadok a ergonomickú prácu.

Dodatočné parametre

Kategória: Stabilizátory
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: