Stabilizátor FeiyuTech G5 GS pre športové kamery Sony

Kód: FY1424
FREE doprava
Neohodnotené
Značka: FeiyuTech
185 € 154,17 € bez DPH
Predaj skončil :(
Môžeme doručiť do:
2.8.2024
Možnosti doručenia
  • Vodeodolný
  • 3 režimy prevádzky

Detailné informácie

Po-Pia 8 - 2200 So-Ne 9 - 2200 4 3

 

Podrobný popis

FeiyuTech G5 GS je stabilizátor s 3-osým stabilizačným systémom, ktorý je určený pre športové kamery Sony. Umožňuje vytvárať fotografie bez machúľ od vody a dokáže eliminovať vibrácie aj v tých najextrémnejších situáciách -  dokáže eliminovať aj chvenie rúk, otrasy spôsobené chôdzou či behom. Tento model je nová vylepšená verzia veľmi obľúbeného stabilizátora Feiyu Tech G4S.

Stabilizátor je vybavený univerzálnym držiakom na statív - závit 1/4", ktorý umožňuje ľahkú inštaláciu športových kamier Sony Action Cam AS50 Series / FDR-X3000 a ďalších kamier podobnej veľkosti.

Tento model sabilizátora používa modulárny dizajn, ktorý umožňuje, aby štandardnú jednoručnú rukoväť bolo možné nahradiť dvojručnou rukoväťou (predáva sa samostatne).

Stabilizátor FeiyuTech G5 GS ponúka tri režimy prevádzky, v ktorých kamera stále smeruje jedným smerom alebo plynulo sleduje pohyb obsluhy. Praktický joystick umožňuje nastaviť fotoaparát do požadovanej polohy. Stabilizátor ponúka funkcie aj pri práci v obrátenej polohe a nivelácii

Prepínanie medzi režimami je intuitívne a vykonáva sa pomocou dvoch funkčných tlačidiel, ktoré sú umiestnené na stabilizátore. LED Idikátor zvoleného režimu je ružový. Stabilizátor je tiež vybavený reverznou kamerou - kamera je otočená smerom k používateľovi. 

Režimy:

  • režim posúvania
  • plynulý operátor, ktorý sleduje pohyb osi "master"
  • osi "naklonenia" a "prevrátenia" sú zablokované

Dodatočné parametre

Kategória: Stabilizátory
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: