Softbox Aputure Light dome mini II

Kód: AP1559
FREE doprava
Neohodnotené
Značka: Aputure
149 € 124,17 € bez DPH
✘ Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
22.11.2024
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
  • Kombinácia reflektora a difúzora
  • Určené pre akékoľvek svetlo s Bowens upevnením

Detailné informácie

Po-Pia 8 - 2200 So-Ne 9 - 2200 4 3

 

Podrobný popis

Light Dome Mini II je nová vylepšená verzia softboxu Aputure. Tento modifikátor možno rýchlejšie inštalovať  a navyše ponúka viac možností modelovania svetla.

Všestrannosť

Početné príslušenstvo, ktoré je súčasťou súpravy, poskytuje užívateľovi veľkú voľnosť pri dizajnovom osvetlení:

  • Použitie reflektora umožňuje ostré smerové svetlo. Jeho strieborný interiér poskytuje veľmi dobrý odraz a minimalizuje stratu svetla
  • Dvojfarebný deflektor umožňuje rozptyl svetla generovaného svetlom a zmenu jeho teploty farby
  • Difúzor umožňuje rozptyl svetla, a tým získať mäkké, fuzzy tiene
  • Mriežka vám umožňuje zúžiť a zaostriť lúč modifikátora svetla.
  • Držiak farebných gélových filtrov poskytuje jednoduchý a rýchly spôsob zmeny farby svetla (Pozor! Pri použití gélových filtrov s výkonnými svetlami, ako je Aputure C300D, odporúčame výmenu filtrov v intervaloch nie dlhších ako 3 hodiny. Prehriatý filter sa môže roztaviť)

 

Kvalita

Softbox je vyrobený z kvalitných materiálov najvyššej kvality, čo zaručuje spoľahlivosť a dlhú životnosť. Dizajn zaisťuje optimálny odvod tepla a zabezpečuje potrebnú tuhosť, čo umožňuje pracovať aj v exteriéri bez obáv z účinkov vetra.

Profesionálna štandardná montáž

Montážny štandard Bowens zaručuje kompatibilitu so širokou škálou svetiel. Softbox bude fungovať perfektne v spojení so svetlami Light Aputure Storm C120 alebo C300 a mnohými ďalšími, ktoré sú vybavené upevnením Bowens.

Rýchla inštalácia a ideálny tvar

Softbox Aputure Light dome mini II je tvorený zo šestnástich oceľových tyčí, ktoré tvoria 32 osových bodov - zaguľatí tvar svetla. Zabezpečí tak nielen presnejšie, ale aj jemnejšie osvetlenie.

Taška pre transport

Bezpečná prepravná taška je vyrobená z hrubého, odolného materiálu - umožňuje pohodlnú prepravu a bezpečný úložný priestor pre softbox.

Dodatočné parametre

Kategória: Softboxy pre trvalé svetlá
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Aputure je značka, ktorá sa zameriava na výrobu profesionálnej fotografickej a filmovej techniky. Medzi jej výrobky patria blesky, svetlá, statívy, softvér a ďalšie produkty, ktoré sú určené pre profesionálnych fotografov a filmárov. Značka Aputure sa vyznačuje kvalitnými výrobkami za dostupné ceny a je obľúbená medzi mnohými fotografmi a filmármi po celom svete. Okrem toho sa značka Aputure snaží prispievať k rozvoju fotografickej a filmovej komunity prostredníctvom podpory rôznych projektov a akcií. V poslednom období značka Aputure expandovala do nových oblastí, ako sú napríklad virtuálna realita a drony, a pokračuje v inováciách svojich výrobkov, aby mohla ponúkať svojim zákazníkom stále lepšie a modernejšie produkty.