Batériový grip Newell MB-D14 pre Nikon

Kód: NL0216
Neohodnotené
Značka: Newell
69 € 57,50 € bez DPH
Ozvite sa nám a dostupnosť vám preveríme
Možnosti doručenia
  • Zväčší napájacie možnosti a predĺži výdrž fotoaparátu
  • Kompatibilita: Nikon D600

Detailné informácie

Po-Pia 8 - 2200 So-Ne 9 - 2200 4 3

 

Podrobný popis

Batériový grip umožňuje zväčšiť napájacie možnosti fotoaparátu a predĺžiť jeho výdrž - možnosť vyfotografovať viac fotografií na jedno nabitie. Fotografovanie vo vertikálnom režime s batériovým gripom je pohodlnejšie a menej únavné - umožní vám zamerať sa viac na rám. 

Batériový grip Newell MB-D14 pre Nikon je vybavený dvojpolohovou spúšťou, nastavovacími kolieskami, smerovým joystickom - rovnako ako v pôvodnom gripe Nikon. Ľahké alebo neúplné stlačenie umožní nastaviť zaostrenie obrazu a celkovým stlačením spúšte vytvoríte fotografiu - rovnako ako na samotnom fotoaparáte.

Fotoaparát je možné napájať výberom jednej alebo dvoch batérií typu EN-EL15 (jedna batéria v gripe, druhá vo fotoaparáte) alebo pomocou 6 batérií typu AA. Použitím dvoch batérií môžete kombinovať prepojenia rôznych výrobcov a rôzne kapacity. Fotoaparát potom odoberie elektrinu z jednej a druhej batérie.

Tvar a konštrukcia batériového gripu boli vyrobené tak, aby poskytovali najväčší komfort pri horizontálnom / vertikálnom fotografovaní. Je potiahnutý špeciálnou protišmykovou gumou, ktorá zaisťuje pohodlné a veľmi bezpečné uchopenie. Na spodnej časti zariadenia sa nachádza závit, ktorý slúži na pripevnenie fotoaparátu na statív.

CHARAKTERISTIKA:

  • Napájanie: EN-EL15 alebo 6 x AA / R6 batérie
  • Funkcie: dva nastavovacie gombíky, joystick, tlačidlo AF-ON, spínač, spúšť
  • Závit na pripevnenie na statív

KOMPATIBILITA: 

  • Nikon D600

Dodatočné parametre

Kategória: Batériové gripy
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: