Sada 5v1 pre externý blesk: držiak, difúzor objektívu, voštinový difúzor, softbox, reflektor

Kód: 6526
Neohodnotené
Značka: TGstudio
40 € 33,33 € bez DPH
Ozvite sa nám a dostupnosť vám preveríme
Možnosti doručenia
 • Sada doplnkov pre externý blesk, ktorá umožní vytvárať profesionálne fotografie
 • 4 difúzory vám umožnia rozptýliť svetlo

Detailné informácie

Po-Pia 8 - 2200 So-Ne 9 - 2200 4 3

 

Podrobný popis

Sada doplnkov pre externý blesk, ktorá umožní vytvárať profesionálne fotografie. Táto sada je ideálna pre amatérov, ale aj pre profesionálnych fotografov.

OBSAH BALENIA:

 • Držiak na uchytenie externého blesku
 • Difúzor objektívu
 • Softbox
 • Voštinový difúzor
 • Reflektor

 

Držiak vám umožní pripojiť blesk napríklad k štúdiovému statívu a difúzor objektívu, softbox, voštinový difúzor a reflektor vám umožnia svetlo rozptýliť tak, aby nepadlo na predmet, takže fotografie budú vyzerať akoby ich fotil profesionál.

DRŽIAK NA UCHYTENIE EXTERNÉHO BLESKU: 

 • Pohyblivá hlava (0 - 180 stupňov)
 • Upevnenie statívu 16 mm
 • Možnosť pripojenia blesku a dáždnika súčasne
 • Vyrobené z pevného a odolného plastu s kovovými prvkami

 

Univerzálny držiak, ktorý umožňuje namontovať blesk na osvetlenie a fotografické stojany. Je mimoriadne užitočný v ťažkých svetelných podmienkach - napríklad pri fotografovaní v exteriéri alebo na miestach, kde nie je prístup k zdroju napájania. 

Vďaka tomuto držiaku môžete pomocou systémového blesku dosiahnuť mnoho spôsobov atraktívneho osvetlenia a vyhnúť sa splošteniu objektu blesku nasmerovaného rovno dopredu. Navyše je držiak vybavený úchytom pre fotografické dáždniky, čím poskytuje ešte väčšiu kontrolu a schopnosť upravovať vyžarované svetlo.

UPOZORNENIE: Držiak nie je kompatibilný s bleskami typu Sony / Minolta

DIFÚZOR OBJEKTÍVU:

Tento difúzor je zaujímavé riešenie pre každého majiteľa digitálnej zrkadlovky. Difúzoru umožňuje zmäkčiť svetlo z blesku a tým prekonať zbytočné tiene vznikajúce pri blesku.

Je vyrobený z rovnakého materiálu ako profesionálne softboxy. Zaručuje najlepší stupeň difúzie svetla vo vzťahu k jeho priepustnosti. Má univerzálnu montáž, čiže je vhodná pre väčšinu objektívov s uhlopriečkou 7 cm.

SOFTBOX:

 • Univerzálny typ upevnenia
 • Rozmery softboxu: 128 mm x 112 mm

 

Vysokokvalitný softbox, ktorý je vyrobený z mliečneho bieleho plastu na pružnom, skladacom ráme - základný doplnok k blesku. Má univerzálne zapínanie so suchým zipsom, ktoré umožňuje používať prakticky každý blesk dostupný na trhu. Po rozložení zaberá minimum miesta.

Softbox rovnomerne rozptýli svetlo blesku, čím je oveľa mäkšie a prirodzenejšie. Odstraňuje tieň a vyrovnáva osvetlenie celej scény. Je nenahraditeľný v situáciách, keď je blesk hlavným alebo jediným zdrojom svetla. Vďaka difúznej ploche ponúka rovnomerné rozloženie svetla z blesku na celú fotografovanú scénu s použitím objektívov zodpovedajúcich rozsahu ohniskovej vzdialenosti 15 až 200 mm (pre formát 35 mm).

Softbox sa aplikuje na blesk - jednoduché a efektívne upevnenie zabezpečuje, že zostane upevnený a nevyžaduje si žiadne ďalšie nástroje. Je vyrobený z odolného plastu, ktorý zaručuje najvyšší stupeň rozptylu. Mliečne biely povlak zabezpečí dlhšiu životnosť - nežltne, nerozpadá sa a ani sa nebude deformovať.

UNIVERZÁLNY, VOŠTINOVÝ DIFÚZOR:

Univerzálny voštinový difúzor je zaujímavé riešenie pre každého držiteľa blesku, pretože plástová vrstva umožňuje osvetlenie s viac zaostreným lúčom svetla. Difúzor má montáž, ktorá umožňuje pripojenie k akémukoľvek blesku s veľkosťou hlavy väčšou ako 80 mm x 60 mm.

REFLEKTOR:

Reflektor umožňuje nasmerovať svetlo. Vnútro reflektora je pokryté bielou reflexnou vrstvou a celý je vyrobený z odolného materiálu. Jeho konštrukcia umožňuje snímať vertikálne aj horizontálne, bez použitia prídavných adaptérov.  Dĺžka trubice (reflektora) je 28 cm. Reflektor sa používa najmä pri fotografovaní na svadbe alebo príležitostne pri makrofotografii.

Dodatočné parametre

Kategória: Softboxy pre systémové blesky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: