Beauty Dish strieborný 55cm Bowens

Kód: 6834
TOTÁLNY VÝPREDAJ
1 hodnotenie
Značka: TGstudio
99 € 82,50 € bez DPH
Skladom u dodávateľa (5 ks)
Možnosti doručenia
  • Súčasný trend v módnom fotografovaní
  • Priemer: 55 cm
  • Vrátane difúzora

Detailné informácie

Po-Pia 8 - 2200 So-Ne 9 - 2200 4 3

 

Podrobný popis

Slnečná clona Beauty dish je štandardné vybavenie módneho fotografa. Umožní vám zaostriť a zjemniť svetlo charakteristickým spôsobom. Súčasný trend v módnej fotografii sa však používa aj pri fotografovaní predmetov a katalógov - kvôli krásnemu zmäknutiu svetla prináša odrazy na zrkadlové objekty.

Beauty dish je veľmi užitočný prvok, ktorý tvorí svetlo štúdiových svetiel. Je neuveriteľne populárne po celom svete. Špeciálny dizajn umožňuje dokonalé rozloženie a smer svetla. Tento model Beauty dish je ideálny najmä na fotografovanie na výšku a pre fotografovanie na preukazy totožnosti.

Veľa fotografov považuje tzv. slnko za najlepšie riešenie pri fotografovaní. Je vhodná pre svetlá s uchytením typu Bowens, vhodná pre svetlá: Boling, Fighter, Vistar, Jinbei, PowerLux, CY-K a všetky ostatné s týmto upevnením.

Beauty dish je vyrobená výhradne zo špeciálnej hliníkovej zliatiny. Z vonkajšej strany je čierna, vo vnútri je pokrytá striebornou reflexnou vrstvou, ktorá umožňuje dokonalý odraz svetla.

UPOZORNENIE: Svetlo a stojan sú len ilustračné, nie sú súčasťou ponuky.

Slnečná clona Beauty dish

 

DIFÚZOR:

Difúzor umožňuje rovnomerné rozloženie a zmäkčenie svetla získaného pomocou svetla v celej kompozícií. Vďaka difúzoru nie sú na tvorených fotografiách vytvorené žiadne tiene a osvetlenie celej scény je dokonca rovnomerné.

TECHNICKÉ PARAMETRE:

  • Priemer:55 cm
  • Vhodné pre všetky svetlá s uchytením Bowens
  • Odolný materiál - ľahký a trvácny hliníkový práškový náter
  • Vrátane difúzora

Dodatočné parametre

Kategória: Beauty Dish
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: