Trvalé svetlá Terronic Basic Hobby 5 / set 3

Neohodnotené
 
 
  • Vďaka neskutočnej variabilite tohto trvalého svetla môže aj začiatočník vytvárať úžasné fotografie, či videá.
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do
19.10.2018
Cena €231,75 bez DPH
€278,10
Kód tovaru 023
Výrobca Fomei
Kategória Trvalé svetlá
Záruka 2 roky
 

Trvalé svetlá Terronic Basic Hobby 5 / set 3

Výkonné trvalé svetlo osadené piatimi žiarovkami 35w, ktoré je vhodné pre natáčanie aj fotografiu.

Set obsahuje

2x FY3431           Basic Hobby-5, 5x35W žiarovka
2x FY7313           Stojan LS-10A, FOMEI
2x FY4278           60x60 softbox kit Terronic

Voliteľne možno dokúpiť žiarovky

FY3433 - žiarovka 36w
FY3434 - žiarovka 85w
FY3435 - žiarovka 105w

Odporúčame užívať žiarovky uvedené vyššie.

Objímka E27

Objímku môžete osadiť klasickými žiarovkami s rôznymi farebnými teplotami a opäť sa dostať nielen k pomerne dostupnému druhu osvetlenia, ale aj variabilnému a kreatívnemu. Odporúčame používať žiarovky uvedené vyššie, prípadne rovnaké, čo sa parametrov týka. Iné typy odporúčame používať iba po konzultácii.

Prečo Basic Hobby 5 / set 3

Svetlo obsahuje 5 žiaroviek avšak svietiť môžete buď len s jednou, dvoma, troma, alebo so všetkými piatimi. Máte tak možnosť nasvietiť scénu s trvalým svetlom u ktorého nevyužívate iba jeden výkon, ale využívate rôzne kombinácie. Napríklad tiež môžete použiť len jednu žiarovku na modelovanie scény a akonáhle je všetko pripravené, zvýšiť intenzitu a začať fotiť, či natáčať.

Set obsahuje dve tieto svetlá a vďaka tomu môžete svietiť z niekoľkých strán viac intenzitami. Napríklad pri fotení portrétu môžete mať jedno svetlo ako hlavné, s väčšou intenzitou a druhé ako doplnkové z boku, prípadne osadené aj žiarovkami s inou farebnou teplotou. Vďaka neskutočnej variabilite tohto trvalého svetla môže aj začiatočník vytvárať úžasné fotografie, či videá.

Toto svetlo si však nenájde uplatnenie iba u začiatočníkov, zaľúbenie v trvalom svetle sa softboxom, o ktorom sa neskôr tiež zmienime, si našiel nejeden pokročilý umelec, pretože svetlo je práve najdôležitejšia zložka fotografie, alebo videa a práve manipulácia s ním nám umožňuje tvoriť skvelé diela.

Softbox je samozrejme výhodou

Samotný softbox je vo vnútri vybavený odrazovou plochou a pôsobí ako reflektor. Takto použitý softbox Vám vytvorí tvrdé svetlo na veľkej ploche. V prípade použitia difúznych látok sa svetlo šíri rovnomernejšie a dôjde k redukcii tieňov. Voštinový filter zamedzí šíreniu svetla do strán a usmerní ho. 

Skvelá voľba

Nakoniec je Terronic Basic 5 skvelou voľbou do každého štúdia a veríme, že z neho všetci vyťažia maximum dobrého. Koniec koncov, využitie je iba na vás.

Hmotnosť 15 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.