Godox Litemons LED Video svetlo LA200D

Kód: 118344
Novinka FREE doprava
1 hodnotenie
Značka: Godox
€349 €290,83 bez DPH
Obvykle do 7 dní
Môžeme doručiť do:
12.12.2022
Možnosti doručenia

S cieľom poskytnúť dostupné svetelné riešenie každému, kto chce začať tvoriť, sme nadšení, že vám môžeme predstaviť lacný Litemons LA200D. S rôznym výstupom a verziami denného svetla/dvojfarebných verzií, z ktorých si môžete vybrať, môže séria LA spĺňať rôzne potreby YouTuberov, živých streamerov, tvorcov videa, komerčných producentov a ďalších.

Detailné informácie

Po-Pia 8 - 2200 So-Ne 9 - 2200 4 3

 

Podrobný popis

01

Nekompromisný jas

Dôveryhodný jas je zárukou pre všetky obsahové výtvory. Malý, ale výkonný rad LA poskytuje silný výstup 101 100 luxov na 1 meter (LA200D s reflektorom). Plynulé nastavenie od 0 do 100 % pre presné ovládanie, ktoré pomáha realizovať presný svetelný efekt vo vašich nápadoch

 

02

Vysoké vykresľovanie farieb

Vysoké hodnotenie CRI/TLCI 96+/97+ zaisťuje prirodzené a verné farby v akejkoľvek aplikácii.

 

04

 

Jednoduché ovládanie APPS aplikáciou Godox Light APP sú všetky úpravy vzdialené len ťuknutím prsta, vďaka čomu je pre sériu LA tak jednoduché meniť jas, teplotu farieb, efekty FX a spolupracovať s ostatnými členmi LED patriacimi do rodiny Godox.

 
05

Rýchle nastavenie, jednoduchá výroba

Séria LA s hmotnosťou 1,4 kg sa rýchlo nastavuje a prepravuje, čo šetrí váš čas a energiu pri každej výrobe. Kompaktné telo sa pekne zmestí do úzkych priestorov, takže flexibilné na použitie v malých štúdiách a domácom fotografovaní.

 

06

 

Kreatívne špeciálne svetelné efektyLA200D obsahuje 8 svetelných efektov FX, vrátane Flash 1, Flash 2, Flash 3, Storm 1, Storm 2, Storm 3, TV a rozbitej žiarovky, čo poskytuje viac kreatívnych možností bez dodatočných nákladov.

 
07

 

Potenciál tvarovania svetlaJe kompatibilný s akýmikoľvek tvarovačmi svetla s montážou Bowens, perfektne funguje so systémom tvarovania svetla Godox a ďalšími bežnými modifikátormi na trhu, čím sa pre vašu produkciu objavuje väčší potenciál tvarovania svetla. Vďaka vstavanému držiaku na dáždnik nebolo nikdy jednoduchšie dosiahnuť jemnejšie osvetlenie.

 
08

BALENIE OBSAHUJE:

  • Godox LA200D,
  • reflektor RFT-19,
  • Ochranný kryt,
  • adaptér,
  • Drôtené lano,
  • Upevňovací pás,
  • Napájací kábel,
  • Originál balenie

Dodatočné parametre

Kategória: LED svetlá
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: