Softbox 80x120cm s voštinou, úchyt Bowens

Kód: 6891
2 hodnotenia
Značka: TGstudio
€99 –20 %
Softbox 80x120cm s voštinou, úchyt Bowens
€99 –20 % €79 €65,83 bez DPH
Skladom u dodávateľa (> 5 ks)
Možnosti doručenia
  • Konštrukcia softboxu je kompaktná (hustá), neprepúšťa svetlo
  • Obsahuje aj vnútorný difúzor, ktorý umožňuje ešte lepší rozptyl svetla

Detailné informácie

Po-Pia 8 - 2200 So-Ne 9 - 2200 4 3

 

Podrobný popis

Svetlo s vysokým výkonom je zo štúdiových bleskov vyžarované malým povrchom. Výsledkom je ostro osvetlená scéna s ostrými tieňmi, ktoré sú zreteľne odrezané. Presunom a stlačením svetla sa mení iba intenzita svetla, spôsob jeho šírenia zostáva nezmenený. Jediným efektívnym riešením je zvýšenie plochy, čo umožní softbox.

Tento softbox má kovový adaptér, ktorý slúži na uchytenie a ten umožňuje bezpečnú a stabilnú montáž pre väčšinu svetiel dostupných na trhu. (Vrátane svetiel BOWENS, svetiel Fighter, FOTOKING, STEINER, Vistar, Quantuum; POWERLUX, svetlá série K: CY200K, CY300K, CY400K, CY500K, CY600K).

Tento softbox je z vonkajšej strany čiernej matnej farby, z vnútornej strany je potiahnutý strieborným materiálom -  svetlo je rovnomerne rozmiestnené už vo vnútri softboxu, takže celý povrch predného difúzora si zachováva rovnaký výkon, bez vplyvu oslabenia intenzity ako vzdialenosť od stredu k okrajom difúzora.

Voštinová mriežka (nazývaná i voština) umožňuje veľmi presnú orientáciu svetla. Softbox má na oboch stranách odnímateľné prvky, vďaka ktorým môžete svetlo voľne vetrať .

Konštrukcia softboxu je kompaktná (hustá), neprepúšťa svetlo. Vysoká kvalita materiálov, z ktorých je softbox vyrobený zaručuje trvanlivosť po dobu niekoľkých rokov. Okrem toho obsahuje aj vnútorný difúzor, ktorý umožňuje ešte lepší rozptyl svetla. 

Rozbaľovanie softboxu je uľahčené vďaka konštrukcii - netvorí jeden celok s držiakom, naň sa natiahnú kovové, pružné tyče. Toto riešenie navyše umožňuje veľkú úsporu priestoru - softbox zaberá málo miesta a je veľmi mobilný

CHARAKTERISTIKA:

  • Rozmery: 80 cm x 120 cm
  • Hĺbka: cca 55 cm
  • Rozsah otáčania adaptéra: 360 stupňov

Dodatočné parametre

Kategória: Softboxy pre zábleskové svetlá
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: