Osemhranný softbox OCTA 60 cm pre 1 žiarovku E27

Kód: 6867
1 hodnotenie
Značka: TGstudio
€35 €29,17 bez DPH
Skladom u dodávateľa (> 5 ks)
Možnosti doručenia
  • Schopný otáčať sa v ľubovoľnom uhle, je možné ho sklopiť hore i dole
  • Závit E27 a vstup pre svetelný stojan so štandardným priemerom 16 mm

Detailné informácie

Po-Pia 8 - 2200 So-Ne 9 - 2200 4 3

 

Podrobný popis

Osemhranný softbox OCTA 60 cm pre 1 žiarovku E27
 
Každý držiak fotografických žiaroviek, ako blikajúceho, tak nepretržitého svetla, sa určite stretol s problémom kontroly nad vyžarovaným svetlom. Je ťažké osvetliť fotografovaný objekt dobre, keď žiarovka bliká alebo svieti v akomkoľvek smere a svetelný tok nie je žiadnym spôsobom obmedzený. Fotografické držiaky zvyčajne neumožňujú pripojiť žiadne modifikátory svetla. Paradoxne, viac svetla uniká do strán, než dosiahne požadované miesto.
 
Riešením tohto problému je softbox OCTA s rozmerom 60 cm pre jednu žiarovku so závitom E27 (pre trvalé žiarovky alebo bleskové žiarovky). Softbox je vyrobený z najkvalitnejšieho plastu. Z vnútra je zakončený strieborným, reflexným povrchom - vďaka čomu môžeme odrážať svetlo v požadovanom smere alebo zabrániť "úniku" svetla z chrbta a bokov. Z vonkajšej strany je softbox matnej čiernej farby, takže neodráža svetlo od iných svetiel.
 
Softbox je schopný otáčať sa v ľubovoľnom uhle, je možné ho sklopiť hore i dole. Má závit E27 a vstup pre statív so štandardným priemerom 16 mm. Rýchla montáž prebehne do niekoľkých sekúnd - stačí ho sklopiť alebo zložiť.
 
 
BALENIE OBSAHUJE:
 
  • Napájací kábel
  • Difúzor
  • Balenie NEOBSAHUJE statív ani žiarovku
 
 
KONŠTRUKCIA:
 
Tento softbox je z vonkajšej strany čiernej matnej farby, z vnútornej strany je potiahnutý strieborným materiálom -  svetlo je rovnomerne rozmiestnené už vo vnútri softboxu, takže celý povrch predného difúzora si zachováva rovnaký výkon, bez vplyvu oslabenia intenzity ako vzdialenosť od stredu k okrajom difúzora.
Konštrukcia softboxu je kompaktná (hustá), neprepúšťa svetlo. Vysoká kvalita materiálov, z ktorých je softbox vyrobený zaručuje trvanlivosť po dobu niekoľkých rokov. Rozbaľovanie softboxu trvá len niekoľko sekúnd. Toto riešenie navyše umožňuje veľkú úsporu priestoru - zložený softbox zaberá málo miesta a je veľmi mobilný. Má štandardný vstup pre jednu žiarovku E27. Kryt je zahrnutý v cene produktu.

Dodatočné parametre

Kategória: Softboxy pre trvalé svetlá
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: