Bezdrôtový rádiový odpaľovač Yongnuo YN-622C II - set 2x prijímač/vysielač do Canon e-TTL

Kód: YN1969
FREE doprava
Neohodnotené
Značka: YongNuo
€99 €82,50 bez DPH
✘ Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
4.3.2024
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
  • Funkcia vysielača a prijímača v každom zariadení
  • Podpora bezdrôtových systémov E-TTL a E-TTL II
  • Ovládanie blesku priamo z menu fotoaparátu

Detailné informácie

Po-Pia 8 - 2200 So-Ne 9 - 2200 4 3

 

Podrobný popis

Bezdrôtový rádiový odpaľovač Yongnuo YN-622C II umožňuje bezdrôtový prenos na frekvencii 2,4 GHz s dosahom do 100 m vo voľnom priestore a správu dokonca aj veľkých zostáv osvetlenia vďaka systému riadenia bleskov, ktoré možno rozdeliť do troch skupín (A, B, C), 3 skupiny (622) 6 skupín (560-RX) a 7 kanálov.

Má plnú podporu pre systémy e-TTL a e-TTL II (manuál a multifunkčný mód), ktoré sú vo väčšine fotoaparátov Canon Eos.

Model YN-622C II umožňuje synchronizovať blesk za veľmi krátky čas v režime HSS (auto FP). Maximálna doba synchronizácie je 1 / 8000 s (a tie, ktoré nepodporujú vysokorýchlostnú synchronizáciu (HSS / FP) je najrýchlejšia doba synchronizácie 1 / 250s a menej, v závislosti na konkrétnom fotoaparáte a blesku). Rádiový odpaľovač podporuje i automatické zaostrovanie.

Navyše poskytuje pomoc pri automatickom zaostrovaníObe zariadenia môžu fungovať aj ako vysielač, aj ako prijímač a to v závislosti od aktuálnych potrieb, čo zaisťuje veľké pohodlie pri používaní.

 Rádiový odpaľovač YongNuo YN-622C II pracuje so všetkými bleskami YongNuo a bleskami rady Canon EX II (tiež s bleskom 600EX RT).

POZOR!

  • Nepracuje s jednotkami blesku určenými pre analógové fotoaparáty
  • Nepracuje so štúdiovými bleskami s napätím nad 300 V

 

TECHNICKÉ PARAMETRE:

  • Dva vysielače / prijímače sú súčasťou balenia
  • Bez batérií
  • Pracovný dosah až do 100 metrov
  • Funkcia vysielača a prijímača v každom zariadení
  • Je možné zoskupiť blesky do 3 skupín, 3 skupiny (622), 6 skupín (560-RX) a 7 kanálov
  • Ovládanie blesku priamo z menu fotoaparátu
  • Podpora bezdrôtových systémov E-TTL a E-TTL II
  • Možnosť vzdialenej správy kompenzácie blesku FVL
  • Schopnosť vzdialene spravovať nastavenia bracketingu
  • Podpora krátkych synchronizačných časov až do 1/8000s v režime HSS - pracuje len s bleskami s krátkou dobou synchronizácie
  • Podpora automatického zaostrovania
  • Napájanie batériami 2 x AA

 


KOMPATIBILITA S FOTOAPARÁTMI:

  • Canon EOS: 1DX, 5D MARK II, 5D MARK III, 1Ds MARK III, 1D MARK IV, 1D MARK III, 6D, 7D, 7DII, 60D, 70D, 50D, 40D, 450D, 500D, 600D, 700D, 1000D, 5D, 10D, 20D, 30D, 300D, 350D, 400D, 1D, 1D MARK II

 

KOMPATIBILITA S BLESKAMI:

  • Canon: 600EX (RT), 580EX II, 430EX II, 320EX, 270EX II
  • Yongnuo: YN600EX-RT, YN568EX II, YN565 II, YN468 II, YN467 II, YN465

Dodatočné parametre

Kategória: Odpaľovače bleskov a fotoaparátov
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Yongnuo je čínska spoločnosť, ktorá sa zameriava na výrobu fotografických a videotechnických produktov. Medzi ich najznámejšie produkty patria blesky, časovače, statívy a rôzne príslušenstvo pre fotoaparáty. Yongnuo je známa pre svoje cenovo dostupné produkty, ktoré sú často považované za alternatívu k drahším značkám. Napriek tomu, že sú cenovo dostupné, mnohé z ich produktov sú kvalitné a spĺňajú štandardy kvality. Ak hľadáte cenovo dostupné riešenie pre svoje fotografické potreby, môže byť Yongnuo dobrou voľbou pre vás.