Saramonic Blink 500 Pro B1 Snehovo biela B1W (RX + TX)

Kód: 25504
Novinka
2 hodnotenia
Značka: Saramonic
ZadarmoZadarmo €249 –28 %
Saramonic Blink 500 Pro B1 Snehovo biela B1W (RX + TX)
€249 –28 % €179 €149,17 bez DPH
Obvykle do 5 dní
Môžeme doručiť do:
3.8.2021
 • duálny bezdrôtový systém 2,4 GHz
 • hviezdny zvuk vo vysielacej kvalite pre kamery, fotoaparáty, mobilné zariadenia...

Detailné informácie

Podrobný popis

Saramonic Blink 500 Pro B1 Snehovo biela B1W (RX + TX)

a

Saramonic Blink 500 Pro B2 Snow White je pokročilý duálny bezdrôtový systém 2,4 GHz, ktorý poskytuje hviezdny zvuk vo vysielacej kvalite pre kamery, fotoaparáty, mobilné zariadenia...
 
Ideálne pre svadobných kameramanov, bohoslužobníkov, anketárov, vysielateľov, podcasterov, vlogerov, živých vysielateľov, tvorcov YouTube a filmárov, ktorí potrebujú dvojitý bezdrôtový systém a klopové mikrofóny s bielou povrchovou úpravou.
 
Táto ultra prenosná a ľahká sada je dodávaná s jedným pripínacím bezdrôtovým vysielačom so zabudovaným mikrofónom, profesionálnym lavalierovým mikrofónom, dvojkanálovým prijímačom a prenosným nabíjacím kufríkom.
 
Prijímač sa dodáva s výstupnými káblami TRS aj TRRS a ľahko sa zasunie do pätice fotoaparátu alebo klietky. Je tak kompaktný a ľahký, že ho môžete pripnúť aj na smartphone, tablet alebo dokonca k remienku na fotoaparát. Umožní vám to bezdrôtovo nahrávať seba alebo niekoho iného. Ak niekedy potrebujete dať mikrofón dvom ľuďom, môžete jednoducho pridať druhý  bezdrôtový vysielač Blink 500 Pro TX v bielej alebo čiernej farbe (predáva sa osobitne) a vytvoriť z neho bezdrôtový mikrofón pre 2 osoby.
 
Snímka obrazovky 2021-06-17 o 13.25.07
 
 
 
 
 
Snehovo biele vysielače, klopové mikrofóny a prijímače

Nová biela povrchová úprava komponentov snehovej bielej Blink 500 Pro B1 z neho robí ideálne riešenie pre toľko scenárov, pri ktorých je nevyhnutné, aby bol mikrofón a vysielač diskrétny, ale aby stále získal vynikajúci zvuk. Napríklad nahrávanie pre nevestu na svadbe, celebrácia pre bohoslužby alebo kdekoľvek kde je bledé oblečenie.
 
Klopové mikrofóny a vysielače Blink 500 Pro B1 Snow White prakticky zmiznú v bielom odeve, čo umožňuje publiku sústrediť sa na predmet a nenechať sa rozptyľovať mikrofónom.
 
 
Skutočne profesionálny bezdrôtový systém novej generácie 2,4 GHz
 
Blink 500 Pro B1 Snow White je ďalšou generáciou nesmierne úspešného systému Blink 500. Kombinácia ľahkého použitia a špičkovej flexibility pôvodného systému s aktualizovaným dizajnom, OLED displejmi, dlhšou výdržou batérie, rozšíreným dosahom, zvýšenou kvalitou zvuku a pôsobivým zoznamom nových profi funkcií, ktoré ho odlišujú od pôvodného systému Blink 500 a konkurencií. Aj keď sa stále pozoruhodne ľahko používa. Takže ho môžete doslova len zapnúť a začať nahrávať.
 
Maličké, ale silné TX vysielačky

Vysielačky Blink 500 Pro TX sú neuveriteľne kompaktné a ľahké, napriek tomu poskytujú vysokokvalitný profesionálny zvuk, nech už ich chcete použiť. Sú vybavené vstavaným všesmerovým mikrofónom s pôsobivou citlivosťou -39 dB. Poskytujú dynamickú, krištáľovo čistú kvalitu zvuku na vysielači, ktorý môžete ľahko pripnúť na košeľu, golier alebo zasunúť do vrecka, a napriek tomu je dostatočne univerzálny na to, aby ste ho postavili na stôl alebo pódium.
 
Vysielače TX fungujú tiež ako tradičné vysielače bodypack s priloženými profesionálnymi klopovými mikrofónmi SR-M1W, ktoré poskytujú vizuálne diskrétnejšie riešenie mikrofónov. Môžu sa tiež použiť ručne, samostatne alebo s voliteľným držiakom mikrofónu Blink500 Pro HM Handheld Mic (predáva sa osobitne).
 
Mikrofón alebo bezdrôtová linka, je to v poriadku

Ako ďalšia jedinečná a úžasná vlastnosť Vám vysielače Blink 500 Pro TX umožňujú bezdrôtový prenos signálu na úrovni mikrofónu alebo linky a poskytujú mikrofónom mikrofónny výkon. Vďaka tomu je systém nesmierne všestranný a umožňuje Vám pripojiť ho k prakticky ľubovoľnému zdroju
zvuku.
 
Môžete použiť priložený mikrofón SR-M1W alebo zapojiť mikrofón s krátkou brokovnicou. Takmer akýkoľvek 3,5 mm mikrofón pripojený k štandardnému konektoru TRS bude fungovať a nastavenie zosilnenia mikrofónu Vám umožní dosiahnuť vždy perfektné úrovne. Prepnite vysielače TX na linkovú úroveň a pripojte ich k mixážnym pultom, hudobným prehrávačom alebo akémukoľvek výstupu zariadenia linkovej úrovne, ktorý chcete vysielať bezdrôtovo do prijímača.
 
Pre fotoaparáty, mobilné zariadenia, počítače a ďalšie

Dvojkanálový prijímač RX systému Blink 500 Pro B1 obsahuje výstupné káble TRS aj TRRS. Umožnenie systému perfektne spolupracovať s digitálnymi zrkadlovkami, zrkadlovkami a inými fotoaparátmi, rekordérmi, mixérmi, modernými počítačmi a ešte oveľa viac.
 
Rovnako ako smartfóny a tablety, ktoré majú konektory pre slúchadlá. Ľahko sa spáruje s bleskom  alebo USB-C kľúčom (nie je súčasťou balenia) pre mobilné zariadenia bez vstupu 3,5 mm. 3,5 mm výstup pre slúchadlá s ovládaním úrovne Vám umožní sledovať zvuk v reálnom čase, aj keď Vášmu fotoaparátu alebo zariadeniu chýba výstup pre slúchadlá. RX má veľmi žiadané voliteľné nastavenie výstupu Mono / Stereo, vďaka čomu môžete nahrávať každý mikrofón do samostatných kanálov mikrofónnych vstupov fotoaparátu a rekordéra. Disponuje tiež živým OLED displejom, ktorý Vám umožní vidieť základné informácie a životnosť batérie prijímača a vysielačov na prvý pohľad bez toho, aby ste museli vstúpiť do ponuky.
 
Bezkonkurenčný výkon a dojazd spárované so sofistikovanou jednoduchosťou

Snehová biela Blink 500 Pro B1 posúva výkon a dosah na vyššiu úroveň. Vďaka rozšírenému dosahu až 100 metrov a predĺženej výdrži batérie až 8 hodín majú používatelia teraz slobodu pre širšie a rozsiahlejšie zábery bez obáv z výpadkov a majú možnosť snímať celý deň na jedno nabitie.
 
Zahrnuté nabíjacie puzdro poskytuje dôležitú ochranu pre uskladnenie a prepravu, ale tiež poskytuje nabíjateľnú 1200 mAh vnútornú batériu, ktorá Vám umožní nabiť systém kdekoľvek. Ideálne pre autorov, ktorí sú neustále na cestách a nikdy nebudú bez nabíjania. Môžete ho dokonca spárovaťnapájacími bankami USB na diaľkové nabíjanie pri natáčaní na mieste. Nakoniec, pomocou revolučného párovania jedným dotykom zabudovaného do nabíjacieho puzdra, môžete ľahko synchronizovať vysielače a prijímače bez toho, aby ste museli prechádzať ponukami, prehľadávať kanály alebo dokonca ho z puzdra vyberať.
 
 
Pozoruhodný bezdrôtový systém

Blink 500 Pro B1 je najkompaktnejší ultrakompaktný duálny bezdrôtový systém 2,4 GHz na dnešnom trhu. Ponúka inovatívne funkcie, výkon a flexibilitu, ktoré ho výrazne odlišujú od konkurencie a zároveň poskytujú krištáľovo čistý profesionálny zvuk. Vďaka tomu je ideálny pre náročných tvorcov obsahu, profesionálov a spotrebiteľov na profesionálnej úrovni, ktorí potrebujú pokročilý, ale neuveriteľne ľahko použiteľný bezdrôtový systém, ktorý ich nespomalí. Dostatočne malý na to, aby ste ho vložili do tašky na fotoaparát alebo do batohu, takže ho môžete bez námahy vziať so sebou kamkoľvek idete a môžete rátať s tým, že keď sa tam dostanete, bude nabitý.
 
 • Ultrakompaktný, ľahký a neuveriteľne ľahko použiteľný pokročilý bezdrôtový systém s frekvenciou 2,4 GHz, ktorý poskytuje zvuk vo vysokej kvalite vysielania do fotoaparátov, smartfónov, tabletov, počítačov a ďalších.
 • Biela farba vysielača a klopových mikrofónov je ideálna na použitie na svadbách, bohoslužbách alebo kdekoľvek, kde sa používa biele oblečenie. Prakticky mizne v bielom oblečení.
 • Vysielače (TX) majú zabudovaný mikrofón a je možné ich pripnúť na košele a odevy alebo použiť ako opasok s priloženým profesionálnym klopovým mikrofónom. Vyznačujú sa tiež voliteľným vstupom na úrovni mikrofónu alebo linky a živým OLED displejom
 • Prijímač s možnosťou pripevnenia na dvojkanálový fotoaparát (RX) zvláda druhý vysielač TX (predáva sa osobitne), obsahuje nastavenie výstupu Mono / Stereo, výstup pre slúchadlá, jasný OLED displej a obsahuje výstupné káble TRS a TRRS
 • Vyznačuje sa výdržou batérie až 8 hodín s dosahom 100 metrov, prenosným nabíjacím kufríkom s kapacitou 1 200 mAh a automatickým prepínaním kanálov, aby sa zabránilo statickým a iným výpadkom.

aaaaa

Balenie obsahuje:
 • 1 x snehobiely vysielač Blink 500 Pro TX s OLED displejom, vstavaným mikrofónom a sponou
 • 1 x snehobiely dvojitý prijímač Blink 500 Pro RX s OLED displejom, vstavaným klipom a držiakom
 • 1 × prenosné nabíjacie prenosné puzdro Blink 500 Pro B2 snehovo biele
 • 1 x biely klopový mikrofón Lavalier SR-M1W
 • 1 x biely klip na mikrofón
 • 1 x čelné sklo z bielej peny Lavalier
 • 1 x Furry High-Wind Press-On Windscreen for Blink 500 Pro TX Snow White Transmitters
 • 1 × Zipsová taška 1 x 1 (30,5 cm) Pozlátený 3,5 mm výstupný kábel TRS na TRS pre fotoaparáty
 • 1 x 1 (30,5 cm) pozlátený 3,5 mm výstupný kábel TRS na TRRS pre smartphony, tablety a počítače
 • 1 x 1 (30,5 cm) pozlátený nabíjací kábel USB-C na USB-A 1 x 1 pozlátený nabíjací kábel Micro USB na USB-A

 

aaaaaaaaa

 

ŠPECIFIKÁCIA:

VYSIELAČ:

 • Typ príjmu: 2,4 GHz digitálna frekvencia
 • RF frekvenčné pásmo: 2400 až 2483,5 MHz
 • Modulácia: Kľúčovanie Gaussovým kmitočtovým posunom (GFSK)
 • Prevádzkový dosah: až 328 (100 m)
 • RF výstupný výkon: 10mW
 • Polárny vzor vstavaného mikrofónu: Všesmerný
 • Frekvenčná odozva 50 Hz až 18 KHz
 • Maximálny SPL vstavaného mikrofónu: 120 dB
 • Citlivosť zabudovaného mikrofónu: -39 dB
 • Mikrofón Lavalier Maximálna SPL: 110 dB
 • Citlivosť mikrofónu Lavalier: -39 dB
 • Referenčná úroveň audio vstupu: -30 ~ -42dBv MIC vstup, 0dB útlm
 • Vstupný konektor: 3,5 mm mikrofónny vstup / linkový vstup (mikrofón so zásuvkou)
 • Rozlíšenie digitálneho signálu: 24bit / 44,1kHz
 • Pomer signálu k šumu: ≥78 dB
 • Hlasové oneskorenie: ≤6 ms
 • Skreslenie: ≤ 0,05%
 • Požiadavky na napájanie: Vstavaná lítium-iónová batéria, Micro USB DC 5 V alebo nabíjací kontakt
 • Životnosť batérie: približne 8 hodín
 • Anténa: PIFA anténa
 • Vysoko kontrastné rozlíšenie OLED obrazovky: 128 X 64 pixelov
 • Ďalšie funkcie: Funkcia hmatového stlmenia
 • Hmotnosť: 1,13 oz (32 g)
 • Rozmery: 56,5 × 38 × 26,1 mm (2,22 x 1,5 x 1,03 ”)
 • Prevádzkové teploty: 0 ° C až 50 ° C
 • Skladovacie teploty: -20 ° C až + 55 ° C

SR-M1W  LAVARIEL:

 • Akustický princíp: Elektretový kondenzátor
 • Polárny vzor: všesmerový
 • Konektor: 3,5 mm
 • Dĺžka kábla: 4,25 palca (1,25 m)
 • Maximálna SPL: 110 dB
 • Citlivosť: -39 dB +/- 2 dB (0 dB = 1 V / Pa, 1 kHz)
 • Pomer signálu k šumu: ≥60 dB
 • THD: <1% (94 dB SPL pri 1 kHz)
 • Požiadavky na napájanie: Plug-in-Power (1 V ~ 10 V)
 • Štandardné prevádzkové napätie: 3V
 • Aktuálna spotreba: <500 μA
 • Výstupná impedancia: <2,2 KΩ

PRIJÍMAČ:

 • Typ príjmu: 2,4 GHz digitálna frekvencia
 • RF frekvenčné pásmo: 2400 až 2483,5 MHz
 • Modulácia: Kľúčovanie Gaussovým kmitočtovým posunom (GFSK)
 • Prevádzkový rozsah: až 328 ′ (100 m)
 • Linkový výstupný konektor: 3,5 mm
 • Výstupná úroveň: -60 dBV až -20 dBV
 • Typy výstupného režimu: Mono / Stereo
 • Rozlíšenie digitálneho signálu: 24bit / 44,1kHz
 • Pomer signálu k šumu: ≥78 dB
 • Hlasové oneskorenie: ≤6 ms
 • Skreslenie: ≤ 0,05%
 • Výstupný konektor pre slúchadlá: 3,5 mm
 • Požiadavky na napájanie: Vstavaná lítium-iónová batéria, Micro USB DC 5 V alebo nabíjací kontakt
 • Životnosť batérie: približne 8 hodín
 • Anténa: PIFA anténa
 • Vysoko kontrastné rozlíšenie OLED obrazovky: 128 X 64 pixelov
 • Hmotnosť: 1,13 oz (32 g)
 • Rozmery: 56 × 38 × 29,4 mm (2,2 x 1,5 x 1,16 ”)
 • Prevádzkové teploty: 0 ° C až 50 ° C
 • Skladovacie teploty: -20 ° C až + 55 ° C

NABÍJACIE PUZDRO Blink 500 Pro B1:

 • Napájané z portu USB-C na nabíjačku USB-A (5 V / 1,5 A)
 • Kapacita napájania: 1 200 mAh
 • Doba nabíjania skrinky: 3 hodiny
 • Hmotnosť: 7,05 oz (200 g)
 • Rozmery: 4,84 x 4,02 x 1,56 ”(123 x 102 × 39,7 mm)
 • Prevádzkové teploty: 0 ° C až 50 ° C
 • Skladovacie teploty: -20 ° C až + 55 ° C

 

Snímka obrazovky 2021-06-17 o 13.56.57

bbbbb

c

cc

 

Dodatočné parametre

Kategória: Káblové a klopové mikrofóny
Záruka: 2 roky

Použitie Saramonic Blink 500 Pro B1 Snehovo biela B1W (RX + TX)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: