Fotostan 40x40x40cm s 22W žiarovkami + statív

Kód: 7526
1 hodnotenie
Značka: TGstudio
€69 €57,50 bez DPH
Skladom u dodávateľa (> 5 ks)
Možnosti doručenia
 • FOTO Stan 40x40x40cm s 22W žiarovkami + statív
 • Farebná teplota 5500K

Detailné informácie

Po-Pia 8 - 2200 So-Ne 9 - 2200 4 3

 

Podrobný popis

Kompaktný dizajn, tenké puzdro a rýchla montáž nám umožňujú získať pohodlné mini štúdio pre produktovú fotografiu. Bude to ideálne na fotografovanie šperkov, hračiek, elektroniky, kozmetiky atď. Farebná teplota svietidiel je 5500 K, to znamená odraz denného svetla, vďaka čomu fotografované objekty zachovajú svoje prirodzené farby.

Tento fotostan sa skladá z dvoch vonkajších stien so strieborným odrazovým povrchom, ktorý udrží svetlo v stane. Nasledujúce časti sú tri vnútorné biele steny, ktoré rovnomerne rozptýlia zapustené svetlo. Súčasne tvoria hlavnú kostru stanu. Celý stan je uzavretý v elegantnom kufri, ktorý je tiež súčasťou konštrukcie. Stan je sprevádzaný obojstranným pozadím v bielej a modrej farbe. Jeho rozmery sú 40x120cm.

Dva samostatné rámčeky - stan má dva otvory,  cez ktoré dokážeme umiestniť rámy vo vnútri stanu na dvoch protiľahlých stranách. Každý rám má samostatný spínač na kábli o dĺžke 170 cm.

Dve 22W (105W) žiarovky - vďaka oválnej konštrukcii zaručujú žiarovky dostatočné osvetlenie celého stanu. Žiarovka spotrebuje 22 W a ekvivalent je 105 W. Niť fluorescenčnej lampy je E27, to znamená, že sa môže použiť aj s inými štandardnými rámcami. Životnosť žiaroviek je približne 8000h.

Stativ je zakončený guličkovou hlavou, vďaka čomu môžete hladko nastaviť polohu kamery bez toho, aby ste museli otočiť celý stativ. Závit 1/4 "umožňuje pripojenie ľubovoľnej kamery a fotoaparátu so štandardnou závitovou vložkou. Konštrukcia umožňuje naklonenie hriadeľa tak smerom dozadu, ako aj dopredu. Celý je zablokovaný závitovým motýlikom. Na spodku monopodu je štandardná závitová vložka 1/4", ktorá umožňuje ho umiestniťaj na väčší statív. Výšku statívu môžete nastaviť v rozmedzí od 28,5 do 45 cm.

Ďalšia výhoda tohto stanu  je jeho jednoduchá obsluha. Náš stan je ľahko použiteľný. Každý rám má samostatný spínač na kábli. Nie je potrebné upravovať osvetlenie. Stan je ihneď pripravený na použitie a preto nie je potrebné zakúpiť ďalšie príslušenstvo.

V prípade prachu, ktorý sa časom može naniesť na steny stanu, tak stačí odstrániť prach vlhkou handričkou alebo materiálom nasýteným etanolom, práve vd'aka svojmu odolnému materiálu.

Charakteristika:

 • Rozmery stanu: 40 x 40 x 40 cm
 • Minimálna výška statívu: 28,5 cm
 • Maximálna výška statívu: 45 cm
 • Teplota farby žiarovky: 5500K

 

Obsah balenia:

 • stan
 • trojnožka
 • kufor
 • 2 žiarovky
 • 2 samostatné rámy

Dodatočné parametre

Kategória: Fotostany
Záruka: 2 roky
Farebná teplota: 5500k
Maximálna výška statívu: 45 cm
Minimálna výška statívu: 28,5 cm
Rozmery stanu: 60 x 60 x 60 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: