Newell náhradná batéria EAC63558701 pre LG

Kód: 119610
Novinka
Neohodnotené
€19,90 €16,58 bez DPH
Skladom u dodávateľa
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Náhradná batéria Newell EAC63558701 je náhradná batéria, ktorú nájdete v prenosných reproduktoroch LG XBOOM Go PL2. Disponuje kapacitou 1500mAh, ktorá vám poskytne veľa hodín s vašou obľúbenou hudbou po každom nabití zariadenia

Detailné informácie

Po-Pia 8 - 2200 So-Ne 9 - 2200 4 3

 

Podrobný popis

Popis

Náhradná batéria Newell EAC63558701 je náhradná batéria, ktorú nájdete v prenosných reproduktoroch LG XBOOM Go PL2. Disponuje kapacitou 1500mAh, ktorá vám po každom nabití zariadenia poskytne veľa hodín s vašou obľúbenou hudbou. Na výmenu batérie budete potrebovať iba skrutkovač a návod, ktorý určite nájdete na YouTube. Bunka ponúka vysokú úroveň výkonu. Kvôli bezpečnosti používania sa výrobca postaral aj o množstvo bezpečnostných prvkov.

Hlavné vlastnosti produktu

 • výmena nabíjateľnej batérie EAC63558701 od uznávanej značky Newell
 • kompatibilný s reproduktormi LG XBOOM Go PL2
 • veľká kapacita 1500mAh (5,55Wh)
 • dlhý život
 • vysoký výkon a stabilita
 • veľký počet cyklov nabíjania a vybíjania
 • kvalita overená dlhoročnými skúsenosťami spoločnosti Newell
 • Záruka 40 mesiacov

Vyberte si ten správny model!

Chcete mať 100% istotu, že sa batéria zmestí? Pred objednaním skontrolujte, akú batériu má váš reproduktor LG, a vyberte si tú správnu z nášho sortimentu.

Ideálny strih

Batérie Newell sa vyznačujú výnimočnou kvalitou spracovania. Náhrada Newell dokonale pasuje k reproduktorom LG určeného modelu. Dokonalá reprodukcia tvaru pôvodnej bunky zaisťuje najvyššiu úroveň bezpečnosti a bezproblémovú inštaláciu.

Úsporné a ekologické

Bezdrôtové reproduktory Bluetooth nanovo definovali pohodlie pri počúvaní hudby. Vďaka nim sme zabudli na zamotané káble, neustále výmeny batérií a logistiku prístupu k tradičným elektrickým zásuvkám. Vstavané dobíjacie batérie nabíjané cez USB port zmenili hru, no stále je dôležité mať na pamäti, že ich životnosť sa každým ďalším mesiacom používania znižuje. Reproduktor však nemusíte vymieňať, aby opäť fungoval ako nový! Stačí siahnuť po náhradnej batérii, ktorú si jednoducho sami nainštalujete pod puzdro zariadenia. Všetko, čo potrebujete, je skrutkovač a krátke inštruktážne video spustené na YouTube. Toto riešenie šetrí nielen peniaze, ale znamená aj menej elektroodpadu!

Nový život rečníka

Bezdrôtový reproduktor Bluetooth je teraz nevyhnutnosťou na výlety, večierky, parkové pikniky a grilovacie stretnutia. Zaistite, aby bola vaša obľúbená hudba vždy na dosah ruky, bez obáv z kratšej životnosti vášho opotrebovaného zariadenia. Rozhodnite sa pre špičkovú kvalitu a perfektný strih. S nabíjateľnou batériou Newell získa váš reproduktor úplne nový život. S kapacitou 1 500 mAh budete mať dostatok času počúvať svoje obľúbené skladby, albumy a zoznamy skladieb – bez kompromisov!

Výmena nabíjateľnej batérie – osvedčené postupy

 1. Ak chcete odstrániť vonkajší kryt reproduktora, podkopte ho plastovou alebo drevenou špachtľou, pričom dávajte pozor, aby ste nepoškriabali kryt. Pri výmene batérie budete potrebovať aj skrutkovač. Toto použite na odskrutkovanie jednotky.
 2. V mnohých modeloch reproduktorov je potrebné odstrániť veľké množstvo skrutiek, aby ste sa dostali k batérii. Ak je pre vás ťažké demontovať časť, nepoužívajte silu! Najprv sa uistite, že všetky upevňovacie prvky boli správne odskrutkované alebo odstránené.
 3. Ak pri vyberaní starej batérie z reproduktora cítite odpor, postupujte opatrne! Netrhajte článkom ani nepoužívajte nadmernú silu. Pamätajte, že opuchnutá alebo poškodená batéria môže predstavovať skutočné nebezpečenstvo pre vás alebo pre životné prostredie.
 4. Ak máte model reproduktora, kde máte po demontáži ľahký prístup k zadnej stene priestoru pre batérie, je dobré použiť obojstrannú lepiacu pásku. Jednu stranu pásky prilepte na stenu reproduktora a druhou stranou pripevnite novú batériu.
 5. Dbajte na polaritu batérie. Pred odstránením starej bunky sa pozrite, ako bola pripojená. Pamäť môže byť nespoľahlivá, takže pre každý prípad sa oplatí odfotiť! Skontrolujte poradie rôznych farebných vodičov a potom rovnakým spôsobom pripojte novú batériu.

Záruka 40 mesiacov

Newell predstavuje státisíce spokojných zákazníkov z celého sveta, ktorí sa už roky tešili z kvalitných výmen batérií používaných v širokej škále zariadení. Aj s ohľadom na nich bola záruka na servis na všetky produkty značky predĺžená na 40 mesiacov. Výberom batérie Newell si môžete byť istí, že vám pri počúvaní hudby z vášho obľúbeného reproduktora vydrží minimálne 3 roky.

Špecifikácia

 • model: Newell náhrada EAC63558701 pre LG
 • farba: žltá
 • Technológia: Li-Polymer
 • kapacita: 1500mAh (5,55Wh)
 • napätie: 3,7V
 • hmotnosť: 25 g
 • záruka: 40 mesiacov

Kompatibilita

 • Reproduktory XBOOM Go PL2

Obsah súpravy

 • Newell náhradná batéria EAC63558701 pre LG

Dodatočné parametre

Kategória: Foto príslušenstvo
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: