Beauty dish Bowens + voštinová mriežka, priemer 42 cm

Neohodnotené
 
Novinka Zväčšiť
  • 1 z 4
 
  • Priemer: 42 cm
  • Vrátane difúzora a voštinovej mriežky
Dostupnosť Skladom do 3-5 dní
Môžeme doručiť do
1.4.2019
Cena €56,67 bez DPH
€68    
Kód tovaru 6828
Značka TGstudio
Kategória Beauty Dish
Záruka 2 roky
 

Slnečná clona Beauty dish je štandardné vybavenie módneho fotografa. Umožní vám zaostriť a zjemniť svetlo charakteristickým spôsobom. Súčasný trend v módnej fotografii sa však používa aj pri fotografovaní predmetov a katalógov - kvôli krásnemu zmäknutiu svetla prináša odrazy na zrkadlové objekty.

Beauty dish je veľmi užitočný prvok, ktorý tvorí svetlo štúdiových svetiel. Je neuveriteľne populárne po celom svete. Špeciálny dizajn umožňuje dokonalé rozloženie a smer svetla. Tento model Beauty dish je ideálny najmä na fotografovanie na výšku a pre fotografovanie na preukazy totožnosti.

Veľa fotografov považuje tzv. slnko za najlepšie riešenie pri fotografovaní. Je vhodná pre svetlá s uchytením typu Bowens, vhodná pre svetlá: Boling, Fighter, Vistar, Jinbei, PowerLux, CY-K a všetky ostatné s týmto upevnením.

Beauty dish je vyrobená výhradne zo špeciálnej hliníkovej zliatiny. Z vonkajšej strany je čierna, vo vnútri je pokrytá striebornou reflexnou vrstvou, ktorá umožňuje dokonalý odraz svetla.

UPOZORNENIE: Svetlo a stojan sú len ilustračné, nie sú súčasťou ponuky.

Možnosti použitia

VOŠTINOVÁ MRIEŽKA:

Svetlo, ktoré prechádza voštinovým nástavcom, je zamerané tak, aby ste získali úzky prúd rovnomerne rozptýleného svetla, ktoré osvetľuje stred kompozície, vystavuje ho a dáva mu správny kontrast.

Poznámka: Upevnenie voštiny sa môže mierne líšiť od toho, ktoré je zobrazené na obrázku vyššie, v závislosti od doručenia.

DIFÚZOR:

Difúzor umožňuje rovnomerné rozloženie a zmäkčenie svetla získaného pomocou svetla v celej kompozícií. Vďaka difúzoru nie sú na tvorených fotografiách vytvorené žiadne tiene a osvetlenie celej scény je dokonca rovnomerné.

TECHNICKÉ PARAMETRE:

  • Priemer: 42 cm
  • Vhodné pre všetky svetlá s uchytením Bowens
  • Odolný materiál - ľahký a trvácny hliníkový práškový náter
  • Vrátane difúzora a voštinovej mriežky

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.